Osooniakadeemia

Meie eesmärgiks Osooniakadeemias on pakkuda objektiivset teabekeskust, teadmiste platvormi, kus saab jagada teadmisi õhu- ja veepuhastuse kohta, et tõsta teadlikkust osoonist – selle kasulikest omadustest ning kuidas oma projektidega edu saavutada.

Koolitus oli varem saadaval ainult suurematele rühmadele, kuid kuna see on osutunud väga populaarseks ja järjest enam inimesi puutuvad osoonipuhastusega kokku, oleme otsustanud edasi liikuda ja koolituse ka laiemale publikule kättesaadavaks teha. Kursustel osalejate arv on piiratud 30 inimesega. Koolitus toimubTehnopolis, Mäealuse 2/1, Mustamäe, Tallinn 12618, II korrus. Kontakteeruge meiega täiendava teabe saamiseks.

Kursuste ajad

Allpool on võimalik näha kursuse ‘Õhutöötlus suurköökidele’ toimumisaegu. Osooniakadeemia teiste kursuste osas palume meiega kontakteeruda.. Tavaliselt kestavad kursused pool päeva ja on tasuta. Pakume kohvi, teed ja snäkke.

No Planned Events
 

Kursused suurköökide õhupuhastusest

Baaskursus – kuidas saavutada edu

Kursus on mõeldud peamiselt neile, kellel puudub eelnev kokkupuude osoonipõhise töötlemise ja puhastamisega. Me jagame oma aastatepikkusi kogemusi ja seletame teile, miks osooni rakendamine rasvaladestiste ning lõhnade vähendamiseks suurköökides ja väljatõmbeõhu töötlemise valdkonnas nii kiiresti kasvab. Toome välja ka lisaväärtusi, mis selle meetodiga kaasnevad:

  • Säästke raha ja vähendage riske
  • Energia taaskasutus
  • Tulekahjuohu vähendamine
  • Lõhnade vähenemine
  • Väiksemad kulutused väljatõmbekanalite hooldusele
  • Väiksema kulutused väljatõmbekanalitele/materjalidele uusehitistes

Hookuspookus? Ei sugugi – me seletame ka lahti, mis osoon täpsemalt on ja kuidas osoonipuhastus toimib.

Kursus edasijõudnutele

See kursus on mõeldud neile, kes on osoonipuhastuse ja selle rakendustega juba tuttavad.

Käime läbi tingimused, mis mõjutavad osoonipõhiste puhastussüsteemide projekteerimist, dimensioneerimist ja arvutusi.

Arutame ka erinevaid õhupuhastustehnoloogiaid, kaasa arvatud võimalusi, kuidas kombineerida näiteks aktiivsütt, UV-kiirgust, hüdroksüülradikaale, gaasipuhasteid, elektrostaatilist töötlust jne.

Muud kursused

Muude Osooniakadeemia kursuste kohta õhu- ja veepuhastusest palume meiega kontakteeruda või pöörduda leheküljele: www.ozonetech.com.