Miks Ozone Tech Systems?

Mis on peidus pinna all?


monitor

Sile ja elegantne disain roostevabast terasest viimistlusega ei ole kõik, meie peamine tugevus on pinna all – maailma juhtiv usaldusväärne tehnoloogia, Rootsis valmistatud tooted, kogemustega töötajad ja arusaadav teenuste organiseerimine. Detailid, mida esmapilgul ei pruugi märgata, on iseärasusteks, mis muudavad meie süsteemid alati natukene paremaks. Oleme veendunud, et märkate erinevust – kui mitte täna, siis kindlasti hiljem, mil meie süsteemid tagavad pikkadeks aastateks stabiilse töötamise ja meelerahu. Kes teab osoonist rohkem kui meie? Enam kui 20-aastase kogemusega ja laia tootevalikuga oleme me kindlad, et suudame teid varustada vastavale rakendusele sobiva tootega..


Meie tooted

Tööstuslikud rakendused seavad seadmete töökindlusele ja jõudlusele äärmiselt kõrged nõuded. Meie patenteeritud tehnoloogia pakub teile kõike seda ja veel enamgi. ICT-seeria osonaatorid suure jõudlusega, kuid seejuures siiski taskukohased tööstuslikud seadmed, mis leidsid hiljuti uue rakenduse suurköökides ja väljatõmbekanalites. FTX-seeria osonaatoritel on väiksem võimsus ja seetõttu sobivad need väiksematesse suurköökidesse, kus jõudlusvajadus on väiksem.

Generators for commercial kitchens - both big and small

Meie töötajad

Meie töötajad Olgugi, et tähelepanu keskpunktis on tooted, usume meie, et kogenud ja abivalmis töötajaskond on sama tähtis, kui mitte isegi tähtsam. Parima võimaliku lõpptulemuse tagamiseks pakume oma spetsialistide abi nii projekteerimis- ja nõustamisküsimustes kui ka kohapeal hooldus- ja paigaldustöödeks. Alati on keegi saadaval, et teie küsimustele vastata. Ärge kunagi kõhelge meiega ühendust võtta..

Meie hooldussüsteem

Meie hooldussüsteem pakub teile turu ühte parimat funktsionaalsust ja ligipääsetavust. Ja meelerahu. Ozone Tech Systemsi jälgimisteenus O3EyeTM, võimaldab meil pidevalt jälgida süsteemi ühendatud osonaatorite tööd. See võimaldab meil hooldusvajadusest teadlik olla juba enne kui midagi juhtub ning tööseisaku korral koheselt reageerida.

Meie kogemus

Ozone Tech Systems asutati 1993. aastal ja on alates sellest pakkunud laia valikut patenditud osonaatoreid õhu ja vee puhastamiseks. Kõik meie tooted on valmistatud Rootsis ning meil on aastatepikkune kogemus erinevate osoonirakenduste alal. Läbi aastate oleme me kogunud suure hulga rahulolevaid soovitajaid. Meie tooteid kasutatakse vee (tööstuslik-, reo-, joogi-, basseinivesi jne) ja õhu puhastamiseks. Õhupuhastus hõlmab restoranide ja suurköökide väljatõmbeõhu, väljatõmbekanalite puhastamist ja lõhna vähendamist, võimaldades seejuures ka soojustagastust. Samuti erinevate lõhnaprobleemide lahendamist, mida põhjustavad elumajade soojusvahetid (FTX), rasvapüüdurid ja prügiruumid, ning peale selle veel keskkonnasaaste, hallituse, vesiniksulfiidi (H2S), jms kõrvaldamist.

Our experience

Meie kliendikesksus

Me mõtleme endast kui teie käepikendusest ja anname endast kõik, et vastata teie spetsiifilistele vajadustele. Kui suudame teid ja teie kliendid õnnelikuks teha, siis läheb ka meie äri hästi.

Meie lähenemisviis ohutusele

Me soovitame alati kasutada osooniseireseadet (osooniandurit). Selle ülesandeks on osooni tootmine välja lülitada, kui osooni kontsentratsioon ümbritsevas õhus ületab töökohas lubatud piirnormi. Kuigi osoon on hämmastav gaas, mis on inimkonda teeninud üle 100 aasta, tuleb sellesse gaasi siiski suhtuda aukartusega. Nagu kloor, on ka osoon madalates kontsentratsioonides suhteliselt ohutu, natuke kõrgemates kontsentratsioonides kergelt ärritav ja väga kõrgetes kontsentratsioonides äärmiselt ohtlik.

Ikka veel ei ole veendunud? Küsige meie klientidelt!

Kõige suuremaks tunnustuseks on meile meie klientide positiivne tagasiside. Küsige meilt soovitajate kohta ja rääkige ükskõik millise kliendiga. Küsige neilt meie kohta – kas nad usaldavad meid? Kuidas neid koheldud on? Kuidas me lahendame paigaldustega seotud küsimusi? Me usume, et teie usaldus ja veendumus meie suutlikkuses teid vajalike seadmetega varustada on sama oluline, kui meie usaldusväärsed ja töökindlad tooted.