Kõik, mida on vaja teada
õhu puhastamisest ja soojustagastusest
restoranides ja suurköökides

Vaadake kõiki koolitusi

Me jagame oma saladusi

Uuringud on näidanud, et restorane ehitatakse üha rohkem ja nende arv on viimaste aastate jooksul kasvanud üle 25%. Maailmas on kokku üle 10 miljoni restorani ja peaaegu kõik neist kulutavad ahnelt energiat. Restoranide heitõhk on soe ja halvasti puhastatud, selle asemel, et see puhastada ja soojusenergia uuesti kasutusele võtta.

Inimeste teadlikkus on kahjuks endiselt madal ja kõikide hoonete ventilatsioonisüsteemid paiskavad väliskeskkonda kasutamata jäänud soojust. Hinnanguliselt kaotab 5000 m3/h õhuvooluhulgaga restoran kaotsi mineva soojusenergia tõttu igal aasta ligikaudu 15 000 eurot. Õige õhupuhastusmeetodi korral saaks enamikku sellest soojusest taaskasutada.

Selle probleemi edukaks lahendamiseks on vaja palju teadmisi ja kogemusi. Lubage meil teid aidata! Lugege lähemalt köögi väljatõmbeõhu ja kanalite puhastamise kohta ->

Examples of loss in Euros
Näide kadudest eurodes arvutatuna vooluhulga ja väljatõmbekanalite protsentuaalse puhastusefektiivsuse põhjal väljatõmbeõhu temperatuuril 40 °C ning koormusel 24 h/ööp. ja 300 päeva aastas.

Me oleme puhastanud

m3

heitõhku alates aastast 1993

Ozone Tech Systems pakub juba rohkem kui 20 aastat ja enam kui 50 riigis tõhusaid õhupuhastuslahendusi. Ozone Tech Systemsi osonaatorid on konstrueeritud ja valmistatud Rootsis. Seadmete töö põhineb osooni võimel lagundada saasteaineid ning osooni kasutatakse olenevalt rakendusest kas eraldi või kombineerituna muude puhastustehnoloogiatega. Lugege lisaks